Etappe-Kaartoverzicht
Deel 1: Traject Dollard-Rijn (2003-2009)
Deel 2: Traject Rijn-Vaals (2010-2018)
Deel 3: Traject Vaals-Cadzand (2019-202?)
Deel 1: Traject Dollard-Rijn
- Booneschans-Nieuwe Statenzijl - 15 maart 2003
- Booneschans-Rhede - 3 mei 2003
- Rhede-Sellingen -7 juni 2003
- Sellingen-Emmercompascuüm - 23 aug. 2003
- Emmercompascuüm-Zwartemeer - 4 sept. 2003
- Zwartemeer-Nieuw Schoonebeek - 18 okt. 2003
- Nieuw Schoonebeek-Weyerswold - 22 nov. 2003
- Weyerswold-Laar - 10 jan. 2004
- Laar-Venebrügge - 21 feb. 2004
- Venebrügge-Getelomoor - 10 apr. 2004
- Getelomoor-Lage - 12 juni 2004
- Lage-Bergvennen - 21 aug. 2004
- Bergvennen-De Poppe - 9 okt. 2004
- De Poppe-Overdinkel (Driland) - 11 dec. 2004
- Driland-Glanerbrug - 19 maart 2005
- Aamsveenwandeling - 9 april 2005
- Knalhutte-Buurse (Witte Veenwandeling) - 8 april 2006
- Buurse-Haaksbergerveen - 2 dec. 2006
- Haaksbergerveen-Zwilbroek - 17 maart 2007
- Zwilbroek-Ratum - 18 mei 2007
- Ratum-Kotten - 6 okt. 2007
- Kotten-Woold - 15 maart 2008
- Woold-Aalten/IJzerlo - 2 mei 2008
- IJzerlo-Voorst (Oude IJsselstreek) - 1 juli 2008
- Voorst-Megchelen - 25 augustus 2008
- Megchelen-'s-Heerenberg - 19 februari 2009
- 's-Heerenberg-Veldhuizen/Babberich - 31 aug. 2009
- Babberich-Tolkamer - 9 nov. 2009
- Millingen a/d Rijn - Wyler - 22 maart 2010
- Wyler - Grafwegen/Milsbeek - 22 nov. 2010
- Grafwegen/Milsbeek - Ven Zelderheide - 29 okt. 2011
- Ven Zelderheide - Siebengewald - 17 maart 2012 - 17 maart 2012
- Siebengewald - Wellsche Hut - 29 sept. 2012
- Wellsche Hut - Walbeck - 30 sept. 2012
- Walbeck - Dammerbruch Gzg. (Weselseweg) - 21 april 2013
- Dammerbruch Gzg. (Weselseweg) - Belfeld - 22 april 2013
- Belfeld - Boukoul (Bosstraat) - 2 nov. 2016
- Swalmen - Meinweg (Jägerhof) - 3 nov. 2016
- Meinweg (Jägerhof) - Rothenbach (Vlodrop) - 21 maart 2017
- Rothenbach (Vlodrop) - Posterholt - 22 maart 2017
- Posterholt (Roermondseweg) - Koningsbosch - 6 juli 2017
- Koningsbosch - Susteren (IJsstraat) - 7 juli 2017
- Susteren (IJsstraat) - Sittard (Wehrerweg) - 5 okt. 2017
- Sittard (Wehrerweg) - Jabeek - 6 okt. 2017
- Jabeek - Op den Hering - 15 maart 2018
- Op den Hering - Brunsummerheide - 16 maart 2018
- Brunsummerheide - Rimburg - 17 maart 2018
- Rimburg - Herzogenrath - 13 juli 2018
- Herzogenrath - Avantis - 14 juli 2018
- Avantis - Bocholtz - 13 okt. 2018
- Bocholtz - Lemiers - 14 okt. 2018
- Lemiers - Vaals 3-Landenpunt (slot) - 15 okt. 2018
- Vaals - Terziet (Epen) - 21 sept. 2019
- Terziet (Epen) - Nurop (Teuven B.) - 22 sept. 2019
- Nurop (Teuven B.) - Noorbeek - 28 sept. 2021
- Noorbeek - Mesch - 29 sept. 2021
- Mesch - Navagne (Maas)- 30 sept. 2021
- Eijsden- Geulle - 12 april 2022
- Geulle-Maaseik - 13 april 2022
- Roosteren-Thorn - 14 april 2022
- Ittervoort-Stramproy (Grensweg) - 4 okt. 2022
- Stramproy (Grensweg) - Hamont-Achel (B)-5 okt. 2022
- Schaft (Maastrichterweg, N748) - Luijksgestel - 18 april 2023
- Luijksgestel - Reusel (Turnhoutseweg) - 19 april 2023
- Reusel-Poppel (B) - 20 april 2023
- Poppel (B) - Baarle-Nassau/-Hertog - 26 sept. 2023
- Baarle-Nassau/-Hertog - Strijbeek - 27 sept. 2023
- Strijbeek - Zundert/Meer (B) - 28 sept. 2023
- Zundert/Meer - Nieuwmoer (B) - 9 juli 2024 (o.v.)
- Nieuwmoer - Putte (GP 269) - 10 juli 2024 (o.v.)
- Putte - Schelde (GP 269) - 11 juli 2024 (o.v.)
Deel 2: Traject Rijn-Vaals
Deel 3: Traject Vaals - Cadzand
Vanaf Etappe 58: GrensFIETSEN!